Przejdź do treści Wyszukiwarka

Planujesz rodzinny wypoczynek z bliskimi? Szukasz renomowanego organizatora kolonii dla dzieci? Interesuje cię weekendowy pobyt w atrakcyjnym wiejskim siedlisku w Polsce? A może poszukujesz odpowiedniego miejsca na branżowe spotkanie? Nie zdawaj się na przypadkowy wybór, skorzystaj z bazy obiektów turystycznych wyróżnionych Certyfikatem Dobrych Praktyk Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

Znajdziesz tu także wyróżnione Certyfikatem Dobrych Praktyk POT obiekty z kategorii:

  • Podróże z dziećmi
  • Turystyka bez barier
  • Turystyka na obszarach wiejskich
  • Turystyka prozdrowotna
  • Turystyka zrównoważona
  • Obiekt bezpieczny higienicznie
  • Bezpieczny obiekt MICE

 

To miejsca, w których warto być!

Dla turysty

W naszym katalogu znajdziesz listę certyfikowanych podmiotów turystycznych z całej Polski. Możesz wybierać spośród oferty liderów krajowej turystyki dostosowanej do potrzeb rodzinnego wypoczynku, m.in.: kwater prywatnych i apartamentów, willi i obiektów agroturystycznych, a także hoteli, ośrodków wypoczynkowych, domów wczasowych, sanatoriów, ośrodków szkoleniowych oraz organizatorów turystyki i biur podróży.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj wypoczynku preferujesz, na naszej mapie znajdziesz najlepsze obiekty turystyczne w Polsce zapewniające bezpieczeństwo i atrakcje podczas podróży z dziećmi, kierujące się zasadami turystyki zrównoważonej, dbające o minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne czy posiadające ofertę dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, a także obiekty z branży spotkań.

Wybierz interesujący cię obiekt i ciesz się udanym pobytem!

Wyszukaj obiekt

Wyniki wyszukiwania

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą przedsiębiorców realizujących płatności Polskim Bonem Turystycznym!
2 wyników na 1 stronach